Platební metody

SMS

Po odeslání SMS ti přijde kód, který aktivujete na serveru pomocí příkazu /aktivator. Stačí jen jedna aktivace a výhody získáte navždy!

Vlajka CZ Aktivace přes SMS (CZ)
Pošli SMS ve tvaru GAMS 4 na číslo 9033399
Vlajka SK Aktivace přes SMS (SK)
Pošli SMS ve tvaru GAMS 4 na číslo 8877

Při aktivaci hráč automaticky souhlasí s podmínkami, které jsou spojeny s aktivací. Podmínky aktivace naleznete ZDE. Ihned po zakoupení obdrží hráč aktivační kód, se kterým si aktivuje výhody na server, který si vybral. Cena SMS pro Česko je 99 Kč vč. dph. Cena SMS pro Slovensko je 4 € vč. dph. Aktivace vyžaduje odesláni dvou SMS. Celková cena SMS pro Česko je 199 Kč vč. dph a pro Slovensko 8 € vč dph. Provozovatel služby je gamesites.cz. Technicky zajišťuje Airtoy, a.s. Infolinka 602 777 555. www.platmobilem.cz.

PayPal

Stačí jen vyplnit Váš nickname a server, kde chcete aktivovat, vybrat si z možností, co kupujete, a poté kliknout na tlačítko Zakoupit. Pak už se jen přihlásit k PayPal účtu a provést platbu. Tím máte hotovo. Stačí jen jedna aktivace a výhody získáte navždy!

Zde uveďte informace nutné pro aktivaci:
Možnosti


Při aktivaci hráč automaticky souhlasí s podmínkami, které jsou spojené s aktivací. Podmínky aktivace naleznete ZDE. Po přijetí a zaregistrovaní platby Vám aktivujeme výhody okamžitě. Cena je jednotná pro Česko i Slovensko. Cena za VIP je 6 € vč. dph a dalších 6 € vč. dph za ExtraVIP. Celková cena za VIP je 6 € vč. dph a cena za ExtraVIP je 12 € vč. dph.

Bankovní převod

Stačí jen jedna aktivace a výhody získáte navždy!

Číslo účtu: 35-4004020277/0100
Variabilní symbol: Váš herní nickname
Specifický symbol: Server aktivace
Částka: 150 Kč

Při aktivaci hráč automaticky souhlasí s podmínkami, které jsou spojené s aktivací. Podmínky aktivace naleznete ZDE. Po přijetí a zaregistrovaní platby Vám aktivujeme výhody okamžitě. Aktivaci je možné provést pouze z české republiky. Cena za VIP je 150 Kč vč. dph a dalších 150 Kč vč. dph za upgrade na ExtraVIP. Celková cena za VIP je 150 Kč vč. dph a cena za ExtraVIP je 300 Kč vč. dph.

PaySafeCard

Kontaktujte soukromou zprávou Khertyse, v předmětu zprávy uveďte MC-Váš nick-PSC a specifikujte server a typ výhod, které si přejete aktivovat.
Po domluvě a provedení platby Vám domluvené výhody budou manuálně aktivovány.


Při aktivaci hráč automaticky souhlasí s podmínkami, které jsou spojené s aktivací. Podmínky aktivace naleznete ZDE. Po domluvě a provedení platby Vám výhody budou manuálně aktivovány. Zakoupit lze pouze celé ExtraVIP. Celková cena za ExtraVIP je 250 Kč vč. dph / 10 € vč. dph. Nevyužitý zbytek z PaySafeCard Vám zůstane.

Bitcoin

Stačí jen kliknout na obrázek a zaplatit, poté kontaktovat Khertyse soukromou zprávou na webu se všemi potřebnými informacemi, jako např. Váš nick, server, datum a čas provedení platby a ID vaší peněženky.


Při aktivaci hráč automaticky souhlasí s podmínkami, které jsou spojené s aktivací. Podmínky aktivace naleznete ZDE. Po přijetí a zaregistrovaní platby Vám aktivujeme výhody okamžitě. Cena je jednotná pro Česko i Slovensko. Cena za VIP je 169 Kč vč. dph a dalších 169 Kč vč. dph za ExtraVIP. Celková cena za VIP je 169 Kč vč. dph a cena za ExtraVIP je 338 Kč vč. dph. Stačí jen jedna aktivace a výhody získáte navždy!